Team

In de tabel hieronder ziet u een overzicht van het team van Nutsschool Bezuidenhout. Als u op een naam klikt, verschijnt het mailadres van de betreffende collega. Via de mail kunt u korte berichten doorgeven of een afspraak plannen voor grotere onderwerpen.

 Groep

 Naam                             

 Functie

ma

 di 

wo

do 

 vr  

 1A

 Susan Blom 

 LK

X

 X

 

 

X

 1A

 Anja van der Vet-van Leeuwen

 LK

 

 

X

X

 

 1B

 Noa Ribeiropalma

 LK

X

 

 

 

 

 1B  Elbrich Bosch  LK    X X X X

 1C

 Conny Rijnsdijk

 LK

 X

 X 

 X 

 X 

 

 1C

 Lotte Verkade

 LK

 

 

 

 

X

 2A

 Monique Ham

 LK

X

X

 

 

 

 2A  Esther Engelman  LK    X  X
 2A  Lotte Verkade  ON X X

 2B

 Sharon Krocké

 LK

X

X

 

 

 2B

 Anita Rosman

 LK

 

 

 2B

 Noa Ribeiropalma

 ON

 

 

X

 

 3A

 Rubina Kersbergen  LK

X

X

X

 

 

 3A

 Karin van der Linde

 LK

 

 

 

X

X

 3B

 Esmee de Leeuw

 LK

X

X

X

 X

 X

 3

 Loes Moor  ON X  X
 4A

 Bart Padmos

 LK

X

 

 X

 4A

 Angelina Codron

 LK

 X

 

 

 4B

 Lucia Pinkse

 LK

 

X

X

X

X

 4B

 Arend Pottjegort

 LK

X

 

 

 

 5A

 Saartje van Walstijn

 LK

X

 

 

X

X

 5A

 Marissa van den Nieuwenhuijsen

 LK

 

X

X

 

 5B

 Gerritje Drost

 LK

X

 

X

 X

 

 5B

 Daan de Jong

 LK

 

 X

 

X

X

 6A

 Iris de Waard

 LK

X

X

 

 

 6A

 Elisa van Kesteren

 LK

 

 X

 X

 

 6B

 Pascale de Klerk

 LK

X

X

 

 X

 6B

 Maaike de Jonge

 LK

 X

X

 

 

 7A

 Karin van Rijn 

 LK

X

X

 

 

 

 7A

 Tianne van Dam

 LK

 X

 

X

X

X

 7B

 Peter Bas Biesheuvel

 LK

X

X

X

X

X

 7B

 Tianne van Dam

 ON

 

X

 

 

 

 8A

 Marlies Schoep 

 LK

X

X

 

 

X

 8A

 Femke van 't Leven

 LK

X

 

X

X

 

 8B  Anouk van Schaik  LK
 8B  Femke van 't Leven  ON X
               

 

 

 

 ma

di 

wo 

do 

vr 

 

 Wilbert Vollebregt

 DIR/MT

X

X

X

X

X

 

 Cindy Toussain

 IB/MT

X

X

 

X

 X

 

 Jenneke Veltkamp

 Zorg/MT

X

X

 

X

 

 Anita Rosman

 Zorg/MT

 

X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Angelina Codron

 GYM

 X

 

 

 

 

 

 Lisa Noordijk

 GYM

 

X

X

X

X

 

 Heleen den Dekker

 ADM

X

X

 X

X

 

 

 Elisa van Kesteren

 MUZ

 

 

 

 

 X

 

 Anita Rosman

 MUZ

 

 

 X

 

 

 

 Romeo Rijssen

 CON

X

X

 

X

X

 

 Denise Okcuoglu

 SMW

 X 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Directie

 DIR

 

 

 

 

 

 

 Managementteam

 MT

 

 

 

 

 

 

 Intern Begeleider

 IB

 

 

 

 

 

 

 Ondersteuning 

 ON

 

 

 

 

 

 

 Handvaardigheid

 HV

 

 

 

 

 

 

 Muziek

 MUZ

 

 

 

 

 

 

 Administratie

 ADM

 

 

 

 

 

 

 Conciërge

 CON

 

 

 

 

 

 

 Schoolmaatschappelijk werk

 SMW